loguanoo.png
Kdo jsem a co mi dala Cesta
     Pocházím z menšího města Koryčany, které se nachází v malebném prostředí přírodního parku Chřiby. Od dětství jsem měla časté zdravotní problémy, a tak se pro mě nemocnice stala, po určitou část mého života,  druhým domovem. Ve čtyřech letech mi  byla diagnostikována porucha  štítné žlázy. Následovaly silné alergie, astma a ve 23 letech jsem se nechala zaškatulkovat  s diagnózou Crohnova choroba. Můj osobní  život se proplétal nevydařenými vztahy, které měly podobné základní vlastnosti. Když to vezmu zpětně, tak jsem nežila svůj život, ale nechala jsem se řídit druhými. Mé oblíbené věty byly: „Proč mi to děláte, když já taková nejsem. Proč se mi to děje? Co jsem komu udělala, popř. jsem nemocná a nemůžu to a to…“ Dobrovolně jsem se zařadila do role oběti (plně si to uvědomuji až nyní).
     Proč Vám tohle sděluji? Chci se podělit o část mé životní etapy, která mě zavedla až sem. 
Nyní mohu z celého srdce říci, že jsem vděčná za každou zkušenost ve svém životě, za nemoc, kterou jsem si prošla a díky nim získala směr a sílu se ponořit do hloubky sama sebe a podívat se na přesvědčení a strachy, které jsem si o sobě během života vytvořila. Cesta je pro mě  dar. Najednou vidím ty možnosti, které jsem měla zastřené, cítím tu sílu, která ve mě dřímala. Odpadly  mně výčitky k druhým osobám, protože vím, že ostatní mi pomáhají jen pochopit něco o mně a pomáhají mi rozkvést. Stále  se sebou pracuji. Zbavila jsem se hluboké nenávisti k sobě samé, která mě sžírala zevnitř, nízké sebehodnoty, nemoci a  našla jsem důvody proč ANO a zanechávám proč NE.
      Pokud cítíte, že Vás už nebaví situace ve které se nacházíte a toužíte po změně velmi ráda budu součástí vaší proměny. Jste úžasné bytosti plné nekonečného potenciálu a já Vám z celého srdce přeji, ať se zbavíte starého co Vám neslouží a rozlétnete se. 

S LÁSKOU Dáša
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one